انتخاب لوگو

همانطور که می‌دانید مهمترین و اولین عنصر گرافیکی-تبلیغاتی هر مجموعه‌ای لوگوی ( نشانه ) آن می‌باشد که می‌تواند راه را برای دیگر موارد گرافیکی-تبلیغاتی هموارتر یا دشوارتر سازد.

لازم به ذکر می باشد لوگو یکی از مهمترین موارد هویت بصری برندسازی نیز می‌باشد. بر این اساس تصمیم داریم برای شرکتمان لوگوی مناسب انتخاب که نشان‌دهنده نوع کار و هدف شرکت باشد. برای همین تعدادی لوگو توسط جناب مهندس تفرشی طراحی گردید و حالا برای نهایی شدن یکی از آنها، از شما همکاران گرامی بعنوان عضوی از خانواده اک‌تک دعوت می‌کنیم تا در انتخاب لوگو سهیم شده و به یکی از طرحهای زیر رای بدهید.

همچنین به کسی که بهترین برداشت را از لوگو منتخب شرکت ارائه دهنده، جایزه‌ای تعلق خواهد گرفت.

logooo

[poll id="2"]

9 دیدگاه در“انتخاب لوگو

 • 1394-06-15 در08:55
  پیوند یکتا

  یادآور آرم شرکت های بزرگ تجاری دنیاست

  پاسخ
 • 1394-06-15 در09:55
  پیوند یکتا

  با درود و خسته نباشید بابت طراحی و ساخت لوگو و همچنین از کار زیبایی که از تمام دوستان نظر سنجی صورت گرفته که این خود باعث ایجاد یک عرق کاری است که تاثیرات خوبی در روحیه کاری همکاران خواهد گذاشت .
  و لوگو ها عالی بوده ولی مورد ۱۰ که با انحناء در خطوط ، نرمی و دقت مجموعه را می رساند و ۱۳ که می تواند یک برند صنعتی در زمینه آی تی باشد که نشانه محکمی در کار است ، بیشتر مورد پسند اینجانب است ، اما مورد ۱۰ نیاز به تغییراتی در رنگ دارد که افکار را به سمت بازیافت ، کشاورزی و طبیعت نبرد و مورد ۱۳ هم نیاز به تغییراتی در ۲ پیکان روی طراحی حرف A است که افکار به سمت شرکت های هواپیمایی می رود .
  در ضمن علت انتخاب این موارد بودن کلمه Acctech است ، که می تواند خیلی ها را مورد تاثیر خود قرار دهد .

  باز هم تشکر بابت ایجاد این بستر ، که این شرکت نیاز به چنین بسترهایی داشته و دارد .

  بدرود
  با آرزوی روزهای خوش

  پاسخ
 • 1394-06-15 در11:50
  پیوند یکتا

  این لگو القا کننده استواری (کوه سبزرنگ بالا )، انعطاف (مثلث های کوچک سبز رنگ در ابعاد متفاوت مناسب با خط های منحنی سبز و آبی زیرین) و دارای اهداف بلند (کوه سبز رنگ بالای لگو) می باشد.
  ترجیحا رنگ سبز این لگو به رنگ سبز مشابه لگوی شرکت sage تغییر یابد.

  پاسخ
 • 1394-06-15 در12:02
  پیوند یکتا

  با تشکر از زحمات آقای تفرشی، انتخاب من مورد ۱۰ به دلیل ظرافت این طرح میباشد. پیشنهاد من در رابطه با رنگ آن است که میتواند از ترکیب رنگهای آبی و سرمه ای (رنگ استفاده شده در سربرگها) استفاده شود.

  پاسخ
 • 1394-06-15 در12:12
  پیوند یکتا

  با سلام
  خدا قوت میگم بابت این طراحی ها، امیداورم لوگویی انتخاب شود که به ماهیت کاری شرکت نزدیک باشه
  موفق پایدار باشید

  پاسخ
 • 1394-06-15 در15:37
  پیوند یکتا

  با تشکر از زحمات آقای مهندس تفرشی و تشکر از نظرسنجی آقای مهندس نصیری در خصوص انتخاب لوگو.
  نظر من روی مورد ۴ هست یه جورایی خاص هست این طرح و از طرفی علیرغم موارد ۱ و ۲ و۶ و ۱۱و ۱۲و۱۳ که به خاطر حرف A ‌که یادآور هرم هست و از طرفی شکل هرم نیز برای عنوان کردن سیستم های رئیس و مرئوسی ( یک نفر در راس و بقیه کارمندان در زیر قرار گیرند) استفاده می شود نه سیستمی که تمامی پرسنل در یک جهت برای رسیدن به هدف در کنار یکدیگر قرار می گیرند( برداشتی که بنده از طرح ۴ دارم).
  البته فکر کنم رنگ سورمه ای این طرح در چاپ بیشتر نزدیک به رنگ سیاه شود.
  در ضمن رنگ سورمه ای در تشریفات بین الملل نشانده اقتدار می باشد و برای لوگو شرکت بسیار زیباست.
  Be Good
  BK

  پاسخ
 • 1394-06-15 در15:48
  پیوند یکتا

  با سلام
  با تشکر از آقای مهندس تفرشی
  باتوجه به اینکه طرح ها هر کدام برگرفته از یکی از برند های زنده در دنیاست و لازم بود طرح بیانگر مفهوم پیاده سازی و یا پشتیبانی نرم یا سخت افزار می بود و در ضمن سادگی طرح همیشه معروفیت می آورد یا برای پیشتازی و برجستگی باید طرحی با مجموعه رنگ های سازگار باهم و بیانگر مفهوم جاری شدن تکنولوژی توسط اک تک در منطقه فعالیتش (جهان یا ایران) طراحی گردد.

  پاسخ
 • 1394-06-16 در09:36
  پیوند یکتا

  باسلام وقدردانی از زحمات آقای مهندس نصیری و اقای مهندس تفرشی
  تناسب ساختار شرکت با لوگوسربرگ که ان شاءاله همه با یک هدف به طور موازی جهت رسیدن به اهداف شرکت زیر نظر مدیریت که در راس هرم قرار دارد قدم بردارند و نتیجه آن که کمال و بالندگی شرکت است کلیه پرسنل شرکت را مشمول گرداند.
  در ضمن لوگو شماره ۵ هم به دلیل اینکه بیانگر نام شرکت و سادگی می باشد زیباست

  پاسخ
 • 1394-06-16 در13:34
  پیوند یکتا

  به نظر شخص من لوگو ۱۳ و ۱۱ بهترین است. در این لوگوها حرف A به صورت یک هرم که نشان پایداری است ترسیم شده است. دو فلش که نشان رویه‌گرایی است به راس هرم اشاره میکند که به معنای تعالی سازمانی است. در بالا وپایین اسم دو خط به صورت گرادیانتی وجود دارد که به نوعی تداعی کننده سرعت است و چون این دو خط در دو مسیر متفاوت است، نشان می دهد که شرکت قادر است به سرعت کارهای مختلف را انجام دهد.
  اما از این دو لوگو، شماره ۱۳ را پیشنهاد میکنم چون در اکثر مدیاها مثل سایت، سربرگ و کارت ویزیت در فضای کمتر بهتر خودش را نشان می دهد. همچنین حرف A دوبار تکرار نشده است.

  هنوز، منتظر نظر بقیه دوستان هستیم، لطفا حتماً در این تصمیم گیری شرکت کنید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *